Prekių grąžinimas ir keitimAS
Geriausios kokybės garantija.

Garantuojame greitą ir profesionalų aptarnavimą. Galimus nesklandumus sprendžiame kaip įmanoma greičiau ir apie priimtus sprendimus iškart informuojame klientą.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jei gavote netinkamos kokybės ar ne tą prekę, kurią užsakėte, pasiūlysime Jums analogišką prekę. Jei pasiūlyta analogiška prekė Jums netiks, grąžinsime pinigus sumokėtus už prekę. Pinigus grąžiname ne vėliau kaip per 14 d. d.

Prekių grąžinimas.

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el.paštu revivrebaltics@gmail.com ir pateikti aiškų paaiškinimą dėl prekių grąžinimo bei nurodyti savo vardą ir pavardę arba pavadinimą, adresą, tel. numerį, prekių pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą ir kiekį. Grąžinant prekes privalote pateikti įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Prekės keičiamos ar grąžinamos tik tuo atveju, jei:

·    Nepažeista originali pakuotė;
·    Nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
·     Yra tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

Pirkėjas, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo pardavėjui dienos, turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui. 

Pagal Lietuvos įstatymus kosmetikos prekės nėra grąžinamos. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.